Фотодрук на стелі

       Для друку по натяжним стелям використовуються широкоформатні плоттери для інтер'єрної друку з роздільною здатністю до 1440 dpi.  Екосольвентное чорнило  відповідає санітарно-гігієнічним стандартам,  що дозволені до використання всередині приміщень і володіють високою стійкістю до дії світла і вологи.

 Арт-друк проводиться на:

 • матових фактурах шириною 200 см, 270 см і 320 см в рулоні (максимальна відстань між швами 355 см);

• сатинових фактурах шириною 200 см і 320 см (максимальна відстань між швами 355 см);

• лакових фактурах шириною 180 см і 200 см (максимальна відстань між швами 218 см);

• лакових фактурах шириною 270 см і 320 см (максимальна відстань між швами 355 см). Можливість друку визначається за запитом;

• напівпрозорих фактурах  шириною 200 см (максимальна відстань між швів 218 см).

Бібліотека файлів придатних для широкоформатного друку містить більше 2 тис. зображень. Найбільш популярні зображення зібрані в тематичному каталозі..

 

Крім зображень, представлених у каталогах, ви можете використовувати свої варіанти. Зображення повинно мати розмір не менш 1500 pixel на метр довжини по одній із сторін файлу, тобто для файлу розміром 1500х2000 pixel - максимально допустимий розмір друку становитиме 1х1, 3 м.

 

Увага!! При замовленні натяжних стель з арт-друком важливим моментом є узгодження кольоропроби. Кольоропроба площею 0.2 кв.м. в кількості 2-х штук надається безкоштовно. При відмові від кольоропроби компанія «ВашаСтеля» не несе відповідальності за фактичну передачу кольору і візуальне сприйняття малюнка.

  

За матеріалами сайту ваша стеля

Криволінійні шви

      Новинка, яка зовсім нещодавно з`явилася на ринку натяжних стель і стрімко міняє моду і уявлення про красу та оригінальність. Ще досить не скоро Ви зможете побачити подібний витвір мистецтва в публічних закладах чи своїх друзів - зате, можете бути першим в кого Ваші друзі побачать його. Станьте в числі перших хто скористається новим напрямком в сфері натяжних стель!!!

   Нижче приведемо типові схеми розміщення швів. Умова одна - шви не можуть пересікатися, а їхня кількість, форма, кольори,- залежать тільки від вашої фантазії або фантазії дизайнера.

За матеріалами сайту ваша стеля

Зоряне небо

СИСТЕМИ "ЗОРЯНЕ НЕБО"

 

Нова технологія на основі використання оптоволоконних носіїв представляє собою безмежність сяючих, різнокольорових зірок на стелі.
Конструкція складається з світло-генератора з світлофільтром, що обертається та оптоволоконного кабелю по волокнам якого світло досягає до поверхні натяжної стелі. Світлодіоди закріпляються в спеціально виділеному місці стелі. Яркість горіння «зірок» залежить від кількості підведених світлодіодів в одну точку.
За стелею відсутня електрична проводка, що виключає можливість короткого замикання.
Існують кілька варіантів створення еффекта «Зоряне небо»:
1. Безпосередньо через плівку виводяться кінці ниток, створюючи розсип зірок, які можуть імітувати реальне зоряне небо з розміткою по астрономічному атласу.
2. світлодіоди вистроюються в окремі лінзи чи хруст альні підвіси різних форм для створення багато сяйних зірок.
3. з використанням потужних генераторів світлові кінці ниток не виводяться, а проектуються на внутрішній поверхні плівки стелі. Цім імітується зоряне небо ввечері, а вдень – ідеально рівна поверхня.
 
 
За матеріалами сайту ваша стеля